FANDOM


УПРЕ (Українська Пост-Радянська Енциклопедія) - енциклопедія України в межах 1939 року і земель Півдня, приєднаних до України в 1940 і 1954 роках.

Для земель «Нової України» (приєднаних у 1939, 1940 і 1945 роках) радянський період був протиприродним експериментом, таким чином вести мову про довгий пострадянський період на цих землях не має сенсу. Для «Старої України» радянський період був важливим періодом становлення, а пострадянський період не має ознак цивілізаційного зламу. Радянський період закінчився, почався новий період історії «Старої України» — жодного приводу для святкувань або поминок.

Зміни в економіці та економічній свідомості жителів Старої України відбулися колосальні, але це не означає розриву спадковості між соціальними і культурними процесами 80-х років XX століття і 00-х років XXI століття.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.